Klinik Yönetim Sistemi ODS Web Tasarım
Kliniğinizin tüm ihtiyaçlarını giderecek çözüm

Hasta bağlılığını en üst düzeye çekmek için gereken, belirli bir zaman süreci içersinde tekrarlanması gereken işlemlerin takibini sizin için ODS yapsın.

Randevu sonrası müşterilerinizin kliniğiniz ve personeliniz hakkında geri bildirimde bulunmasını sağlayan ODS, kliniğinizi geliştirmeniz için gereken veriyi sizlere en anlaşılır biçimde sunuyor.

Müşterileriniz ile iletişiminizi en üst düzeyde tutabilmeniz için ODS bir çok çözüm önerisi sunuyor. SMS, e-posta, hatta otomatik aramalar ile müşterilerinize sürekli dijital kanallardan ulaşabilirsiniz.

ODS’ye yüzlerce kliniğin güvenmesi bir tesadüf değil. Verilerinizi en güvenli sunucularda saklıyor, sistemden dışarı klinik sahibinin yetkisi ve izni olmadan veri aktarılmasına kesinlikle izin vermiyoruz.

ODS kullanımı hakkında bir sorunuz mu var? ODS kullanımınız anında bir sorunla mı karşılaştınız? ODS’ye eklenebilecek bir özelliğin işinizi kolaylaştırabileceğini mi düşünüyorsunuz? Destek ekibimize dilediğiniz zaman ODS içersindeki Yardım bölümünden ulaşabilirsiniz.

Ve ODS’nın kliniğinize neler katabileceğini görün.

Zamandan Tasarruf

Estesoft'un bulut bilişim altyapısı sayesinde dilediğiniz yerden, dilediğiniz zaman klinik yönetim sisteminize erişebilirsiniz.

Gelir / Gider Takibi

Kolay ve anlaşılır ödeme, satış, tahsilat, gelir ve gider kayıt arayüzleri sayesinde kliniğinizin finansal anlamda ihtiyaç duyduğu tek platform.

Personel Takibi

Tüm çalışanlarınızın yoğunluklarını takvim üzerinden görebilir; anlık olarak kim, nerede, hangi işlemi yapıyor takip edebilirsiniz.

Esnek Yetkilendirme

Estesoft üzerinden çalışanlarınıza ihtiyaç duydukları nokta atışı yetkiyi tanımlayabilirsiniz. Ne bir eksik, ne bir fazla.

Çoklu Şube Desteği

Kliniğinizin birden fazla lokasyonda şubesi mevcut ise, hepsini tek bir arayüz üzerinden yönetip, takip edebilirsiniz.

Pazarlamaya Katkı

Estesoft üzerinden yapabileceğiniz pazarlama çalışmaları ile müşteri sayınızı kısa zamanda arttırabilir ve bu artışı raporlayabilirsiniz.

Estesoft’u sürekli geliştiriyoruz.

Teknolojinin ve müşterilerimizin gelişmelerine en hızlı şekilde adapte oluyoruz. Estesoft’u sürekli olarak geliştirerek ihtiyaçlara, trendlere ve yeniliklere anında cevap veriyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en verimli biçimde karşılamayı hedefleyen yeniliklerimizden haberdar olmak için, e-posta bültenimize üye olabilirsiniz.

Büyüme yolculuğumuzda bizi takip edin

Sürekli büyüyen Estesoft ailesini Instagram hesabımızdan takip edebilirsiniz. Aramıza yeni katılan her klinikte hatıra fotoğrafı çekilmeyi çok seviyoruz.

ODSWEBTASARIM

Klinik Yönetim Sistemi

Hasta Takip Programı

Randevu Takip Programı

Çoklu Şube Yönetemi

ÖZELLİKLERİ

7/24  Her Yerden Erişim

Gelir Gider Takibi

Hasta İşlem Geçmişi

Detaylı Yetkilendirme

Tıbbı Raporlar

İLETİŞİM

ODS Kariyer

Bize Ulaşın

info@odstasarim.net